Wojciech Grzybowski

Trener, coach, z wykształcenia mgr ekonomii, handlowiec-praktyk. Na co dzień prowadzi bardzo skuteczne treningi i coachingi sprzedażowe on the job. Szkoleni przez niego handlowcy uzyskują wyraźnie lepsze wyniki sprzedaży. Od 20 lat związany z biznesem. Doświadczenie kształtował w takich firmach Citi Group, Grupa BRE (Multibank i Mbank), Grupa TP (Telekomunikacja Polska i Orange) na stanowiskach handlowych i menedżerskich. Ukończył polsko-austriacką szkołę dla trenerów WIFI w Wiedniu, oraz warsztaty trenerskie Hause of Skills.

Przeprowadził ponad 15 tysięcy godzin warsztatów handlowych i negocjacyjnych dla ponad  5 tysięcy handlowców w wielu renomowanych firmach.

Jest twórcą gier i narzędzi rozwojowych dla biznesu.

Jest autorem artykułów o tematyce handlowej m.in. „Jak dopiąć targu w dobrym stylu” na łamach kwartalnika „Coaching”. Pasjonuje się tematyką komunikacji interpersonalnej w sprzedaży i negocjacjach. W swoich warsztatach  sprzedażowych nawiązuje do autorytetów i nauczycieli w tej dziedzinie, tj. M. Matkowski, Z. Nęcki, A. Batko, K. Pankiewicz, K. Hogan, B. Tracy, F. Bettger czy J. Gerard. Wykłada i prowadzi szkolenia w WSB i Warszawskiej Izbie Bankowej.