Referencje

Szkolenie prowadzone przez takiego specjalistę jak Pan Jarosław Hermanowski, to czysta przyjemność.

Kultura osobista, ekspercka wiedza i doskonały mówca – taki zestaw wraz z organizacją szkolenia gwarantowaną przez Vademecum musi dać dobre efekty i korzyści dla szkolonych.

Johnson Matthey - Logo
Janusz Bialik Logistics ManagerDGSA Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.

Dla nas najważniejszy jest fakt, że cele szkolenia zostały osiągnięte, a przełożeni uczestników dostrzegają ich pozytywne wyniki w zarządzanych obszarach uznając szkolenia za bardzo skuteczne.

Szkolenie przeprowadziliśmy w formie zamkniętej dedykowanej a trener dostosował treść szkolenia do faktycznych potrzeb zleceniodawcy. W tym miejscu chciałabym podkreślić współpracę trenera i jego zaangażowanie, aby program szkolenia odzwierciedlał potrzeby naszego zakładu.

joyson - logo
Agnieszka Karpowicz i Magdalena Namlik Dział Kadr i Płac
Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o.

Szkolenia i warsztaty z Vademecum (a trochę ich przeszłam), zawsze dawały do myślenia i coś zmieniały w moim funkcjonowaniu zawodowym.

Świetni trenerzy inspirowali. Nie zawaham się skorzystać z ich usług ponownie.

pgnig - logo
Beata Burdzy Starszy Specjalista ds. Rozwoju Kadr
Departament Personalny / Sekcja Personalna
Zielona Góra
PGNiG SA Centrala Spółki

Vademecum za każdym razem celnie dopasowuje rozwiązania do naszych potrzeb, rzetelnie zajmuje się organizacją szkoleń i działań poszkoleniowych oraz oferuje opiekę podczas całego procesu.

Firmę cenimy za współpracę z profesjonalnymi i kompetentnymi trenerami, którzy z zaangażowaniem podchodzą do procesów szkoleniowych, również po realizacji szkolenia, oferując uczestnikom swoje wsparcie we wdrażaniu rozwiązań w miejscu pracy.

TelForceOne - Logo
Zuzanna Sroczyńska HR Manager
TelForceOne S.A.

W oparciu o dotychczasową współpracę, w trakcie której przeprowadzonych zostało wiele szkoleń organizowanych przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Opolu, z przyjemnością rekomenduję firmę Vademecum - Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. jako rzetelnego wykonawcę, świadczącego usługi szkoleniowe na wysokim poziomie.

Wojewódzka biblioteka publiczna E. Smołki- logo
Tadeusz Chrobak Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu

Na naszą decyzję o ponownym podjęciu współpracy z Vademecum Sp. z o.o. wpływ miały także wysokie oceny z wcześniejszych szkoleń.

Szkolenia zostały dobrze dostosowane do potrzeb uczestników. Program zajęć przewidywał różnorodne formy przyswajania wiedzy i trenowania umiejętności. Szczególnie wyróżniały się atrakcyjne i przemyślane ćwiczenia oraz gry szkoleniowe. Wysoko oceniamy sprawność, z którą zorganizowano cały proces: od przeprowadzenia indywidualnych diagnoz FRIS®, przez warsztaty, aż po rozmowy indywidualne dla chętnych osób.

MyBenefit - Logo
Małgorzata Malińska HR Manager
MyBenefit Sp. z o.o.

Z przyjemnością pragnę potwierdzić, że firma szkoleniowa Vademecum – Konferencje i Szkolenia jest godnym partnerem przy realizacji szkoleń z zakresu rozwoju kompetencji menadżerskich, personalnych jak również specjalistycznych.

Pracownicy Logistyki CCC uczestniczyli w wielu szkoleniach zarówno zamkniętych jak i otwartych. Spotkania zawsze były przygotowane z należytą starannością i zaangażowaniem ze strony firmy Vademecum. Wykładowcy – najwyższy poziom kompetencji, umiejętności przekazania wiedzy i ogromnego doświadczenia. Zdobyta wiedza jest szeroko wykorzystywana w życiu zawodowym, ale również prywatnym.
Z pełnym przekonaniem wystawiamy ocenę celująca 🙂
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

CCC - Logo
Edyta Szymczak Zastępca Dyrektora Logistyki
CCC S.A.
Baloniki z numerami 2 i 5
0
lat doświadczenia
vade-odometer-02
0
firm
Pomarańczowy ludzik - ikona
0
szkoleń
Okejka - ikona
0
zadowolonych uczestników

Zaufali nam między innymi:

Johnson Matthey - Logo
Voestalpine - Logo
ZF - Logo
MyBenefit - Logo
TelForceOne - Logo
pgnig - logo
LG Chem - Logo
MPWIK - Logo
joyson - logo
Wojewódzka biblioteka publiczna E. Smołki- logo