Anetta Pereświet-Sołtan

psycholog społeczny i pedagog, doświadczony trener biznesu, coach managementu, specjalistka w zakresie psychologii zarządzania i organizacji oraz komunikacji interpersonalnej. Od 22 lat trener szkoleniowy współpracujący z urzędami, organizacjami pożytku publicznego, firmami krajowymi oraz ponadnarodowymi, w obszarze organizowania pracy, kierowania ludźmi, rozwijania pracowników (umiejętność komunikacji, współpracy, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, etc).

Od 2005 do 2019 pracowała na stanowisku adiunkta w DSW, a obecnie nadal ściśle współpracuje z tą Uczelnią – jako wykładowca i ekspert medialny.

Posiada bardzo duże doświadczenie w szkoleniu grupowym kadry menadżerskiej różnych szczebli, a także pracy indywidualnej z ludźmi w obszarze wzmacniania i rozwijania umiejętności kierowania zespołem, podejmowania skutecznych działań w sytuacjach trudnych i kryzysowych, asertywności i skutecznej komunikacji.

Autorka artykułów naukowych, komentator wydarzeń społecznych w mediach (głównie TVN, a także TVP oraz Polskie Radio Wrocław, Radio RAM, RMF, Radio ZET, Gazeta Wrocławska, portal Money.pl).

Realizowała liczne projekty szkoleniowe i doradcze z zakresu: komunikacji w organizacji, kierowania i przywództwa, motywowania i oceny pracowników, obsługi klientów, zarządzania zespołami, wprowadzania zmian w organizacji m.in. dla takich firm jak: Ruukki Wrocław Sp. z o.o., EnergiaPro Gigawat Sp. o.o., FAURECIA Polska Sp. z o.o., Ernst&Young Sp. z o.o., AIG Bank Polska S.A., Autoliv Poland Sp. z o.o., Wabco, AB S.A., MERIDA, POLIPLAST, Dolnośląski Urząd Wojewódzki, Polskie Radio, RMF FM, Telewizja TVN., ARiMR O/Dolnośląski (trzykrotnie), PGNiG.