Andrzej Bernardyn

Trener, psycholog i coach, ekspert w obszarze nawyków.

Twórca cieszących się coraz większą popularnością i uznaniem autorskich narzędzi i programów szkoleniowych. Ma na swoim koncie ponad 8 000 godzin przeprowadzonych szkoleń, 18 lat w zawodzie, ponad 10 000 przeszkolonych osób. Jego kompetencje wysoko oceniają pracownicy takich firm, jak: Capgemini, IBM, Bank Zachodni czy Credit Agricole.

Autor książki „Przewodnik po Krainie Nawyków” oraz twórca jedynej w Polsce gry planszowej rozwijającej umiejętności i nawyki. Pomógł w zmianie nawyków w organizacji kilkudziesięciu firmom i setkom menadżerów i specjalistów.
Twórca elektronicznego narzędzia do planowania i zarządzania sobą w czasie o nazwie System Skuteczności. Narzędzie to łączy w sobie najważniejsze zasady z uznanych systemów organizacji pracy – Getting Things Done Davida Allena i Do It Tomorrow Marka Forstera.

W szkoleniach wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, badania naukowe i najnowsze trendy. Dzięki temu uczestnicy jego szkoleń zawsze uczą się czegoś nowego.
Dba też o atrakcyjną formę zajęć, wykorzystując podczas szkoleń liczne gadżety i gry planszowe, pozwalające doświadczyć omawianego zagadnienia.

Mistrz i Wicemistrz Polski w kreatywności jako trener drużyn oraz 4-krotny reprezentant Polski na Finałach Światowych w kreatywności w Stanach Zjednoczonych. Uzyskał tytuł Advance Communicator Silver oraz Advance Leader Bronze przyznawany przez Toastmasters International – największą na świecie organizację uczącą wystąpień publicznych i przywództwa.