Psychologia perswazji w sytuacjach zawodowych – trening prowadzony przez prof. dr hab. Zbigniewa Nęckiego

Wiedza na temat perswazji i zasad obrony przed manipulacją w znacznym stopniu buduje nasz autorytet oraz skutecznie wzmacnia działania i relacje zawodowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach prowadzonych przez prof. dr hab. Zbigniewa Nęckiego.Dzięki niemu:

 • poznasz mechanizmy oddziaływania społecznego,
 • zwiększysz swoją świadomość na temat manipulacji, trików, chwytów i umiejętność obrony przed taką perswazją, która może narażać Ciebie na uleganie wpływom negatywnym.

Program szkolenia

1. Podstawowe sytuacje perswazyjne w relacjach społecznych, biznesie, handlu, życiu publicznym i relacjach nieformalnych.

2. Oddziaływania ekstremalne
Techniki prania mózgu, oddziaływania podprogowe. Kompendium wiedzy podstawowej o mechanizmach perswazyjnych.

3. Pożądane i uboczne efekty przekonywania.
25 zagadnień dotyczących procedur i 15 dotyczących tematyki argumentacji, rodzajów apelów.

4. Obraz i metafora w prezentacji jako dźwignia wpływu
Narracja dynamiczna angażująca odbiorców w emocjonalny sposób. Wzrok, słuch i ruch w przekazie perswazyjnym. Elementy NLP i analizy transakcyjnej, model kija i marchewki.

5. Rola języka ciała w perswazji
Wskaźniki siły i dominacji, sygnały sympatii i niechęci, wrażenie kompetencji. Dziesięć rodzajów komunikatów niewerbalnych. Analiza własnych wzorców niewerbalnych zachowań, ruch i sylwetka ciała.

6. Taktyki ukrytej perswazji
Językowe techniki argumentacji; 55 reguł Kevina Hogana w praktycznym zastosowaniu do sytuacji handlowych, sprzedaży i kupowania. Perswazja w negocjacjach i konfliktach, budowanie przewagi w rozmowach biznesowych.

Uwaga: każdy blok tematyczny trwa około dwu godzin lekcyjnych i obejmuje wykład, ćwiczenia i komentarze o charakterze feedbacku. To wszystko daje uczestnikom szansę na uzyskanie indywidualnych korzyści i poznanie własnych możliwości perswazyjnych. A przede wszystkim daje szansę na ich zwiększenie!

W cenie uwzględniono koszty:

 • 16 godzin lekcyjnych intensywnych warsztatów,
 • materiałów szkoleniowych i pomocniczych,
 • serwisu kawowego oraz lunchu,
 • imiennego zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Miejsce szkolenia:
WenderEdu Business Center, ul. Św. Józefa 1/3, Wrocław

Informacja dodatkowa:
Koszt noclegu w WenderEdu Business Center w pok. 1-os. ze śniadaniem wynosi 170 zł brutto

ZASTRZEŻENIE COVIDOWE

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania szkolenia, zmiany jego terminu lub zmiany formuły ze szkolenia stacjonarnego na szkolenie ON-LINE, jeśli przed rozpoczęciem zajęć zostaną wprowadzone obostrzenia związane z organizacją spotkań (w tym szkoleń)  w salach konferencyjnych.

Szkolenie

Data

10 - 11 marzec 2022
Zakończone!

Czas

09:00 - 16:00

Koszt

1 490 zł netto

Etykiety

Dwudniowe,
Wrocław

Lokalizacja

Wrocław

Organizator

Vademecum - Konferencje i Szkolenia
Telefon
+48 71 341 85 10
Email
vade@vade.com.pl
Strona WWW
https://vade.com.pl

Prowadzący

 • Zbigniew Nęcki
  Zbigniew Nęcki
  Psycholog społeczny, jeden z najwybitniejszych w Polsce specjalistów w zakresie komunikacji i negocjacji, ceniony mediator i praktyk negocjacji. Autor wielu prac z zakresu kierowania zespołami ludzkimi, komunikacji, emocji i perswazji, technik negocjacji. Stały komentator i uczestnik publicystycznych programów telewizyjnych. Autor wielu książek, w tym bestsellera zatytułowanego „Negocjacje w biznesie” oraz przewodnika dla przedsiębiorców „Negocjacje w Unii Europejskiej”. Do ważniejszych publikacji należą również „Atrakcyjność wzajemna” oraz „Komunikowanie interpersonalne”. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Wygłaszał referaty i prowadził wykłady w wielu ośrodkach akademickich za granicą, min. w USA, Meksyku, Indiach. Ze Spółką Vademecum współpracuje od 2000 roku.

Comments are closed